Dwa stypendia doktoranckie w projekcie NCN

Data: 16.05.2017

Szanowni Państwo prosimy o zapoznanie się z załączoną informacją o możliwości zdobycia dwóch stypendiów doktoranckich w projekcie z Narodowego Centrum Nauki.

Dr hab. Piotr Szymczak, prof. na Wydziałe Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego jest kierownikiem projektu Narodowego Centrum Nauki. Projekt dotyczy kwasowania ośrodków skalnych i ma charakter interdyscyplinarny na pograniczu geologii, geoinżynierii i fizyki. W projekcie tym istniej możliwość zdobycia dwóch stypendiów doktoranckich.
Wiecej informacji w załączniku opisującym dwa stypendia doktoranckie.