GIS Day 2017

Data: 14.11.2017

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w środę 8 listopada 2017 odbył się GIS Day w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Franciszka Ratajczaka w Kościanie.
Pośród zaproszonych gości znaleźli się młodzi paracownicy i doktoranci Zakładu Geodezji i Geoinformatyki Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej: Damian Kasza, Jarosław Wajs i Jakub Łuczak.

konf.jpgdron.jpg

Tematy wystąpień nawiązywały do teoretycznych i praktycznych aspektów wykorzystania GIS w projektach inżynierskich.
Obchody GisDAY w Kościanie zakończyły się pokazem lotu drona, którym wykonano zdjęcie pamiątkowe uczestników.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.