Nagroda w konkursie Wrocławskiej Rady FSNT NOT

Data: 19.12.2017

Nagroda w konkursie Wrocławskiej Rady FSNT NOT „Za wybitne osiągnięcia w dziedzinie techniki" zrealizowane w 2016 r.

11.12.2017 roku w Domu Technika NOT we Wrocławiu odbyła się uroczystość związana z rozstrzygnięciem Konkursu Wrocławskiej Rady FSNT NOT "Za wybitne osiągnięcia w dziedzinie techniki" zrealizowane w roku 2016. Przedstawiciele naszego Wydziału otrzymali

NAGRODĘ II-GO STOPNIA

za „Stanowisko badawcze wspomagające projektowanie energooszczędnych taśm przenośnikowych”. Nagrodzeni to: dr inż. Dariusz Woźniak, prof. dr hab. inż. Lech Gładysiewicz, prof. dr hab. inż. Monika Hardygóra, mgr inż. Damian Kaszuba, dr inż. Waldemar Kisielewski. Zgłaszającymi był Wydział Geoinżynierii Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej i Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Górnictwa  Oddział we Wrocławiu.

not_2018.jpg