Tydzień wyrównawczy w semestrze letnim 2017/2018 na studiach stacjonarnych

Data: 01.02.2018

Szanowni Studenci,

W semestrze letnim 2017/2018 w kalendarzu akademickim jest 8 tygodni nieparzystych i 7 tygodni parzystych.  W związku z tym informujemy, że wyrównanie liczby godzin pomiędzy tygodniami nastąpi w ostatnim tygodniu nieparzystym, tj. w dniach 11 czerwca – 15 czerwca 2018 r.

W tych dniach zajęcia zaplanowane w tygodniach nieparzystych odbywają się tylko jedną godzinę (od godziny nieparzystej do parzystej), a zajęcia zaplanowane w tygodnie parzyste (od godziny parzystej do nieparzystej).

Wyrównanie liczby godzin dotyczy wyłącznie zajęć prowadzonych na studiach stacjonarnych w tygodnie parzyste lub nieparzyste.