Strona główna | Struktura organizacyjna
 

­­­­­­

Struktura organizacyjna Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej

Sekretariat Dziekana

 

Budynek L-1, pok. 254

e-mail:wggg@pwr.edu.pl

Anna Słonińska

tel. 71 320 68 35
e-mail: ­ Anna.Sloninska@pwr.edu.pl­

Kierownik Dziekanatu


mgr inż. Małgorzata Rakoczy
e-mail: Malgorzata.Rakoczy@pwr.edu.pl
tel. 71 320 68 90 


Dziekanat, Budynek L-1

 

mgr inż. Julia Paszkowska

e-mail: Julia.Paszkowska@pwr.edu.pl

tel. 71 320 68 32

 

mgr Aleksandra Buczak

e-mail: Aleksandra.Buczak@pwr.edu.pl

tel. 71 320 68 33

 

mgr inż. Agnieszka Stolarczyk

e-mail: Agnieszka.Stolarczyk@pwr.edu.pl

tel. 71 320 49 01

 

mgr inż. Izabela Obtułowicz

e-mail: Izabela.Obtulowicz@pwr.edu.pl

tel. 71 320 48 72

 

Grażyna Lachowska

e-mail: Grazyna.Lachowska@pwr.edu.pl

tel. 71 320 68 38

 

 

Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii tworzą zakłady


Zakład Geologii i Wód Mineralnych (Z-1)  
Kierownik: prof. dr hab. inż. Wojciech Ciężkowski, prof. zw.
tel. 71 320 68 52


Zakład Geodezji i Geoinformatyki (Z-2)
Kierownik: prof. dr hab. inż. Anna Chrzanowska, prof. nadzw.
tel. 71 320 68 16

Zakład Górnictwa (Z-3)
­Kierownik: dr hab. inż. Jan Kudełko, prof. nadzw.
tel. 71-320 68 87


Zakład Systemów Maszynowych (Z-4)
Kierownik: prof. dr hab. inż. Lech Gładysiewicz, prof. zw.
tel. 71-320 68 93

 

Zakład Ekonomiki Przemysłu i Geoekonomii (Z-5)
Kierownik: dr hab. inż. Leszek Jurdziak, prof. nadzw.
tel. 71 320 68 30 

 

Akredytowane Laboratorium Transportu Taśmowego

Kierownik: prof. dr hab. inż. Monika Hardygóra, prof. zw.

tel. 71 320 68 56

 

Akredytowane Laboratorium Bezpieczeństwa Pracy

Kierownik: mgr inż. Mariola Stefanicka

tel. 71 320 49 03

 
 do góry drukuj poleć stronę kontakt na skróty