15th Students’ Science Conference 2017

Data: 21.09.2017
Organizator: Politechnika Wroclawska
Kontakt: www.ssc.pwr.edu.pl

W dniach 21-24 września 2017 roku odbędzie się interdyscyplinarna, międzynarodowa konferencja naukowa 15th Students’ Science Conference organizowana przez Politechnikę Wrocławską.

students_logo510x320.jpgGłównym celem tegorocznej edycji jest pokazanie zainteresowań i pasji uczestników, a także wspieranie osób, które postanowiły postawić pierwszy krok na swojej ścieżce naukowej.

SHARE YOUR PASSION - to hasło przewodnie tegorocznej edycji. Oprócz możliwości publikacji osiągnięć naukowych uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w różnego rodzaju warsztatach i prelekcjach, uzupełniających wiedzę z zakresu prowadzenia badań inspirujących do pracy na rzecz rozwoju nauki.

Więcej informacji dostępne pod adresem: www.ssc.pwr.edu.pl