Campus Recruitment 2018

Data: 13.03.2018
Miejsce wydarzenia: Politechnika Wrocławska, bud. C-13

Campus Recruitment 2018

13 i 14 marca 2018 zapraszamy do budynku C-13 na kolejną edycję targów pracy i praktyk Campus Recruitment. Podczas dwudniowego wydarzenia studenci i absolwenci będą mogli zapoznać się z ofertami ponad 70 pracodawców.

campus_recruitment_2018.jpg

Targi będą podzielone na dwie części. W trakcie pierwszego dnia prezentować się będą firmy tylko z branży IT. Nazajutrz pojawią się pracodawcy z pozostałych branż, takich jak: budownictwo, inżynieria środowiska, chemia, automotive czy finanse.

Dla wszystkich odwiedzających zaplanowano także ciekawe prelekcje, konkursy i prezentacje nowinek technologicznych.

Więcej informacji na stronie Biura Karier.