Rajd Geo-Majowy 2017

Data: 26.05.2017
Miejsce wydarzenia: Radków, 26-28.05.2017
Organizator: Samorząd Studencki Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr W6 i Koło Naukowo-Badawcze GIS

Samorząd Studencki Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej i Koło Naukowo-Badawcze GIS

zapraszają na

XIV Rajd Geo-Majowy 2017

Już 26 maja 2017 r. startuje kolejna edycja Rajdu GeoMajowego! Tym razem będziemy bawić, zwiedzać, wypoczywać i podziwiać widoki w Radkowie - tuż u podnóża Parku Narodowego Gór Stołowych (Pafawag" -"Zielony Las" Jagiellońska 33, 57-420 Radków, Walbrzych). Przed nami konkursy, wycieczki, ognisko, dyskoteki, a dla amatorów plażowania przewidziany wypoczynek nad zalewem! Nie może Cię tam zabraknąć - pamiętaj aby zapisać się jak najszybciej i zapewnić sobie weekend pełen emocji i wrażeń!
Cena Rajdu wyniesie 120-130 zł od osoby (cena zależna od przyznanego dofinansowania). W czasie zapisów pobierana będzie jedynie zaliczka w wysokości 50 zł.

Wiecej informacji na wggg.samorzad.pwr.edu.pl