Data: 20.04.2017
Miejsce wydarzenia: Zabrze, 20-22 kwietna 2017

Szanowni Państwo!

Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej, KGHM Cuprum Centrum Badawczo-Rozwojowe, Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu we współpracy z Komitetem Historii Nauki i Techniki PAN zorganizował XI Konferencji "Dziedzictwo i historia górnictwa oraz wykorzystanie pozostałości dawnych robót górniczych", która odbyła się w Zabrzu w dniach  20-22.04.2017 r.

Dodatkowe informacje znajdą Państwo w załączniku.

Komunikat II

Program Konferencji