XX Dolnośląski Festiwalu Nauki!

Data: 22.09.2017
Miejsce wydarzenia: ul. Na Grobli 15, 50-421 Wroclaw
Organizator: Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej
Kontakt: danuta.szyszka@pwr.edu.pl

Jak co roku XX Dolnośląski Festiwal Nauki na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej

Za nami już jubileuszowa – XX edycja Dolnośląskiego Festiwalu Nauki! W roku obecnym odbył się on we Wrocławiu  w dniach od  22 do 27 września 2017.

"Nauka bez granic" to hasło tegorocznej edycji Dolnośląskiego Festiwalu Nauki.

zdjecie_dfn_2017.jpg
Na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii odbyło się wiele wydarzeń przygotowanych przez naukowców i studentów.

Zachęcamy do  zapoznania się ze s
zczegółowym programem  Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii jubileuszowej edycji Festiwalu. Już po raz dwudziesty był on przygotowany dla Was w formie ciekawych spotkań wykładów, warsztatów oraz konkursów, które miały na celu poszerzenie myślowych horyzontów i zgłębianie wiedzy.

Zapraszamy już za rok!