Ankieta - zapraszamy do udziału w anonimowym badaniu na temat kondycji psychicznej osób studiujących na PWr

Data: 07.12.2023

Zapraszamy do udziału w anonimowym badaniu na temat kondycji psychicznej osób studiujących na Politechnice Wrocławskiej

Zapraszamy do udziału w anonimowym badaniu na temat kondycji psychicznej osób studiujących na PWr oraz jakości zapewnianego na Uczelni wsparcia psychologicznego: link do ankiety. Badanie jest prowadzone już po raz czwarty. Wyniki poprzednich edycji pomogły poprawić jakość wsparcia psychologicznego na PWr a także rozszerzyć formy wsparcia oferowane studentkom i studentom.  To badanie również zostanie wykorzystane do tego celu, a każda odpowiedź jest dla nas ważna. Zależy nam na rzetelnej wiedzy o Państwa dobrostanie psychicznym, a także informacji od Państwa, co możemy zrobić na Uczelni, aby było Wam tutaj lepiej. Wypełnienie ankiety trwa ok. 5-10 minut.

Na ostatnim ekranie istnieje możliwość zapisania się na otrzymywanie zaproszeń na warsztaty psychoedukacyjne - proszę potraktować to jako nagrodę za Wasz wysiłek.

dr hab. inż. KATARZYNA JACH, prof. uczelni

Pełnomocniczka Rektora ds. Osób z Niepełnosprawnościami