Udostępnienie danych do prac dyplomowych

MATERIAŁY DO PRACY DYPLOMOWEJ (INNE NIŻ GEODEZYJNO-KARTOGRAFICZNE)

Procedura udostępniania danych niezbędnych do realizacji prac dyplomowych:

1. Informacja w postaci wniosku do prodziekana ds. studenckich jako załącznik do wiadomości poczty elektronicznej z podaniem: danych instytucji (osoby odpowiedzialnej i adres instytucji), danych autora pracy (imię, nazwisko, rok studiów), rodzaju pracy (magisterska, inżynierska, projekt), danych o promotorze, tytułu pracy, rodzaju wnioskowanych materiałów.
  2. Prodziekan drukuje wniosek na papierze firmowym PWr, podpisuje, skanuje i wysyła pocztą elektroniczną do autora wniosku i promotora oraz pocztą tradycyjną do adresata wniosku.
  3. Student lub promotor wysyła wniosek pocztą elektroniczną do instytucji.
  4. Odpowiedź ze zgodą lub bez zgody na pozyskanie danych otrzymuje zainteresowany student, promotor i prodziekan.
  5. Student zainteresowany materiałami kontaktuje się z instytucją do której wnioskował w celu ustalenia formy pozyskania danych do realizacji pracy dyplomowej.

WZÓR PODANIA

MATERIAŁY GEODEZYJNO-KARTOGRAFICZNE DO PRACY DYPLOMOWEJ

JM Rektor nadał pełnomocnictwa prodziekanowi Głowackiemu oraz prodziekanowi Muszyńskiemu do nieodpłatnego pozyskiwania i odbioru materiałów z państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego w celach edukacyjnych oraz w celach prowadzenia badań naukowych oraz prac rozwojowych.

Procedura udostępniania danych z PZGiK do realizacji prac dyplomowych:

Zainteresowanych pracowników/promotorów prosimy o kontakt z jednym z prodziekanów w celu uzgodnienia treści wniosku składanego do właściwego miejscowo ośrodka dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej (ODGiK) na formularzach wymaganych przepisami Prawa geodezyjnego i kartograficznego.