Data: 28.06.2023

Dlaczego warto studiować na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) PWr ? Zobaczcie sami jakich mamy wspaniałych Studentów na kierunku bezpieczeństwo i higiena pracy
355168323_157127597368508_4872278892628525711_n_1.jpg
16 czerwca 2023 r. członkowie Koła Naukowego SAFETY TEAM z W6 zorganizowali na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr warsztaty szkoleniowe z pierwszej pomocy o nazwie "Pierwsza pomoc - TAK! Potrafię"!
Warsztaty obejmowały zaprezentowanie właściwej procedury postępowania w przypadku przeprowadzania resuscytacji krążeniowo-oddechowej oraz wykorzystania do jej celów defibrylatora szkoleniowego AED. Dodatkowo uczestnicy szkolenia mogli zapoznać się z wyposażeniem zestawu ratowniczego Koła Naukowego. Podczas szkolenia przekazana została ogromna dawka wiedzy teoretycznej i praktycznej na temat pierwszej pomocy.
Było to również wyjątkowe wydarzenie z uwagi na propagowanie tematyki bezpieczeństwa oraz popularyzację działań zmierzających do ratowania życia ludzkiego, które wpisują się w cele Koła Naukowego SAFETY TEAM!
Dziękujemy za udział w szkoleniu!
Szanowni Kandydaci wciąż trwa rekrutacja na kierunek bezpieczeństwo i higiena pracy❗ Zapraszamy