Dyplomy ukończenia studiów magisterskich double degree dla Dipl.-Ing Kamili Kozyry i Dipl.-Ing. Pauliny Loskot

Data: 07.07.2023

Dlaczego warto studiować na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) PWr ? Zobaczcie sami jakich mamy wspaniałych międzynarodowych Absolwentów

img-20230630-wa0039.jpgimg-20230630-wa0016.jpg
30 czerwca 2023 r. na Montanuniversität Leoben w Austrii odbyło się oficjalne wręczenie dyplomów ukończenia studiów magisterskich double degree na kierunku Górnictwo i geologia w języku angielskim w specjalności Geomatics for Mineral Resources Management na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (WGGG) Politechniki Wrocławskiej. Dyplomy otrzymały nasze dwie górniczki Dipl.-Ing. Kamila Kozyra i Dipl.-Ing. Paulina Loskot.
Studia na kierunku Górnictwo i geologia w języku angielskim to studia II stopnia (magisterskie) stacjonarne, 4-semestralne w języku angielskim. Studia mają charakter międzynarodowy i kończą się podwójnym dyplomowaniem. Studenci w pierwszym i czwartym semestrze studiują we Wrocławiu, natomiast na semestr drugi i trzeci wyjeżdżają do TU Bergakademie Freiberg w Niemczech lub do Montanuniwersität Leoben w Austrii. W trakcie pobytu za granicą korzystają z grantu Erasmus Plus.

Specjalności w języku angielskim na kierunku Górnictwo i geologia na W6 jakie można wybrać to

Przebieg uroczystej ceremonii z wręczenia dyplomów naszym międzynarodowym Absolwentkom będzie można niedługo zobaczyć na YouTube.
Serdecznie gratulujemy i jesteśmy bardzo dumni💚
__________________________________________________
Zapraszamy do studiowania z Nami na W6 https://wggg.pwr.edu.pl/.../studiuj-na-wydziale...
Kandydaci nie czekajcie za długo, by wysłać swoje zgłoszenie Zróbcie to tutaj https://irk.usos.pwr.edu.pl/pl/
Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania w prywatnych wiadomościach na Messenger.
Czekamy na Was💚

przechwytywanie.png