I miejsce Samorządu Studenckiego W6 na Gali Aktywności Studenckiej 2017

Data: 15.05.2017

25 maja 2017 podczas Gali Aktywnosci Studenckiej 2017  w auli Politechniki Wrocławskiej wręczono Nagrody Rektora, stypendia z funduszu własnego uczelni, nagrody dla studenckich projektów roku i samorządowych liderów poszczególnych miesięcy.

gala_2017_korekta.jpg

Samorząd Studencki Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii zwyciężył w kategorii „działalność społeczno-kulturalna".

samorzad_w6.jpg

Podczas gali wręczono także listy gratulacyjne dla setki studentów, która otrzymała roczne stypendia naukowe z funduszu własnego Politechniki Wrocławskiej. W tym gronie znaleźli się nasi studenci z Wydziału Geoinżynierii , Górnictwa i Geologii: Laura Downar-Zapolska, Dawid Hajnrych, Joanna Komor, Jakub Łuczak, Alicja Swebodzińska, Marzena Trafidło.

Serdecznie gratulujemy!