Stypendium ministra dla naszego studenta Jakuba Dominiczaka

Data: 02.02.2018

Stypendium  Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia sportowe Pana  Jakuba Dominiczaka z Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii

Szanowni Państwo jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz student Pan  Jakub Dominiczak z kierunku  górnictwo i geologia  otrzymał stypendium  Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia sportowe. W czwartek wyróżnieni studenci i doktoranci z Politechniki odebrali  wyróżnienia z rąk dr. inż. Jacka Lamperskiego, prorektora ds. studenckich.

wreczenie_stypendiow_ministra_nauki_i_szkolnictwa_wyzszego_7.jpg
O stypendia starało się w tym roku 1275 studentów i 586 doktorantów z całej Polski. Osoby, które otrzymały stypendium, musiały uzyskać co najmniej 10 punktów (w przypadku studentów) oraz 65 punktów (w przypadku doktorantów). Punkty można było zdobyć za osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe.

Ostatecznie stypendia otrzymało 645 studentów i 78 doktorantów. Wśród laureatów znalazły się także inne osoby z Politechniki Wrocławskiej. Stypendia uzyskało 36 studentów i troje doktorantów naszej uczelni.

To duży zaszczyt dla Wydziału, że wśród wyróżnionych i nagrodzonych znalazł się student z Naszego Wydziału. Serdecznie gratulujemy.