Szkoła jesienna w Karlsruhe w ramach projektu Brine RIS

Data: 09.10.2023

Drodzy Studenci,
Zachęcamy do aplikowania do udziału w Szkole Jesiennej organizowanej przez  Uniwersytet w Miszkolcu, Politechnikę Wrocławską i  Vulcan Energy w ramach projektu BrineRis pod hasłem "Renewable energy and lithium production from geothermal brines".
 To wyjątkowa okazja do zdobycia wiedzy od międzynarodowych ekspertów w dziedzinie geotermii, złóż wód termalnych i odzyskiwania z nich litu. Wydarzenie odbywać się będzie w dniach 20-24 listopada w Karlsruhe w Niemczech. Podczas tych kilku dni weźmiecie udział w ciekawych wykładach, ćwiczeniach, a co najważniejsze wizycie w pierwszej na świecie elektrowni geotermalnej, w ktòrej odzyskuje się lit z solanek w Dolinie Gòrnego Renu. To wyjątkowa okazja by zaznajomić się z tematyką energii geotermalnej i poszerzyć swoje międzynarodowe kontakty.
Najważniejsze informacje możecie znaleźć w załączonej ulotce i na stronie internetowej projektu BrineRIS (https://brineris.pwr.edu.pl/?page_id=1613). Dostępny jest tam również szczegółowy harmonogram wydarzenia. Nie zwlekajcie - zarejestrujcie się już dziś, bo liczba miejsc jest ograniczona!
Limit dostępnych miejsc wynosi 10.