Życzenia Barbórkowe z okazji Dnia Górnika 4 grudnia 2023 r. od Władz Wydziału

Data: 04.12.2023

Życzenia Barbórkowe z okazji Dnia Górnika 4 grudnia 2023 r.

Z okazji Dnia Górnika w imieniu Władz Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej składamy wszystkim Górnikom, pracownikom branży górniczej, ich rodzinom oraz bliskim, najlepsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, a także satysfakcji z pracy zawodowej.
Święta Barbara niech Wam błogosławi i nieustannie chroni Was i Wasze Rodziny.
Niech żyje nam Górniczy Stan! ⚒ Szczęść Boże!

prof. dr hab. inż. Radosław Zimroz
Dziekan Wydziału Geoinżynierii Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej

dr hab. inż. Robert Król, prof. uczelni
Kierownik Katedry Górnictwa Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej