Dni Aktywności Studenckiej 2018

Data: 15.03.2018
Miejsce wydarzenia: Politechnika Wrocławska, bud. C-13

Dni Aktywności Studenckiej to największy festiwal prezentujący działalność studentów Politechniki Wrocławskiej. Wydarzenie organizowane jest na początku każdego semestru. Wtedy budynek C-13 staje się prawdziwą jaskinią pomysłowości, kreatywności i studenckiego zapału.

img_9108.jpg

Podczas wystawy Koła Naukowe, Agendy Kultury i Organizacje Studenckie prezentowały swoją działalność. Pokazywały, że studia to czas spełniania marzeń, rozwijania swoich pasji i realizacji pomysłów. DAS to również forum aktywności, gdzie spotykają się różne organizacje działające na PWr nawiązując współpracę a studenci mają okazję poznać te, z którymi chcieliby zacząć działać. Wystawie towarzyszy cykl szkoleń, które na celu mają rozwój studentów, ich zainteresowań oraz profesjonalizację działań Uczelnianych Organizacji Studenckich.

Wieczorem miało miejsce podsumowanie projektu oraz nagrodzenie organizacji, które zaprezentowały najciekawsze stoiska.