Uniwersytecki Dzień Surowców Naturalnych

Godzina: 09:00 - 16:00
Organizator: EIT RawMaterials i Politechnika Wrocławska
Kontakt: wioletta.kozlowska-peciak@pwr.edu.pl

Ogromny potencjał sektora surowców naturalnych, daje młodym ludziom szeroką perspektywę rozwoju. Jeśli stoisz przed wyborem kierunku studiów lub chcesz związać swoją karierę zawodową z branżą surowcową – zapraszamy na tegoroczny Uniwersytecki Dzień Surowców Naturalnych!

Na wszystkich uczestników czekają liczne prezentacje, zajęcia laboratoryjne, warsztaty, gry terenowe i stanowiska konsultacyjne, które w atrakcyjny sposób przybliżą jak wiele wyzwań i inspiracji do realizacji ciekawych projektów, badań naukowych i innowacji czeka na młodych ludzi.

Udział w Uniwersyteckim Dniu Surowców Naturalnych jest bezpłatny!

Uczestnictwo w zajęciach praktycznych wymaga wcześniejszej rejestracji.

Program Uniwersyteckiego Dnia Surowców Naturalnych

Czekamy na Was!