V Wrocławski GIS Day 2018

Data: 14.11.2018
Miejsce wydarzenia: WGGG, GEOCENTRUM (bud. L-1), sala A4, ul. Na Grobli 15, Wrocław
Organizator: Koło Naukowo-Badawcze GIS z Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr

V Wrocławski GIS Day 2018

Wrocław,14 listopada 2018 roku, GEOCENTRUM ul. Na Grobli 15

slajder.png

Koło Naukowo-Badawcze z Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wroclawskiej, zaprasza wszystkich zainteresowanych 14 listopada 2018 r. na V Wrocławski GIS Day - Święto Systemów Informacji Geograficznej.

Tegoroczne hasło to GIS W PRAKTYCE

Jesteś ciekaw jak funkcjonuje Koło Naukowo-Badawcze GIS? Chcesz dołączyć ale zastanawiasz się czym się zajmuje KN GIS? Przyjdź na święto przygotowano wele atrakcji i  słodkich niespodzianek.

Zapraszamy do udziału w warsztatach, prezentacjach oraz wykładach. Poniżej znajduje się plan obchodów oraz formularz do zapisów. Lczba miejsc jest ograniczona.

Formularz: https://drive.google.com/open…

Program obchodów V Wrocławskiego GIS Day