1 Posiedzenie Wydziałowej Komisji Finansowania Działalności Studenckiej w 2024 roku

Data: 26.01.2024

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy o pierwszym posiedzeniu Wydziałowej Komisji Finansowania Działalności Studenckiej, które odbędzie się  w dniu 23.02.2024 r. (piątek) o godz. 12:00w formie stacjonarnej w sali 252 budynku L1.

Do 20.02.2024 r., do godz 12:00 jest możliwość zgłaszania wniosków konkursowych (Typ K) proponowanych do finansowania w formie papierowej (wszystkie załączniki i podpisy) wraz z dołączonym potwierdzeniem uczestnictwa w szkoleniu finansowania działalności studenckiej. Komplet dokumentów należy złożyć do Sekretariatu Wydziału pok. 254 w budynku L1, lub do pokoju 2.28 w budynku L2.

Wnioski mogą składać studenci zrzeszeni w Kołach Naukowych i grupach studentów z opiekunem. Wnioski muszą być podpisane przez studenta przeszkolonego w finansowaniu działalności studenckiej

Wzór wniosku na bieżącą działalność jest na stronie:

(typ K):  https://dzialstudencki.pwr.edu.pl/finansowanie/dokumenty-i-wzory-wnioskow