18.01.21 - Wejdź do gry: Dzień inżynierii środowiska, górnictwa i energetyki - spotkanie online

Data: 17.01.2021

Wejdź do gry: Dzień inżynierii środowiska, górnictwa i energetyki

Studiuj na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej
Study at the Faculty of Geoengineering, Mining and Geology WUST
Studiuj w języku polskim lub angielskim
Czekamy właśnie na Ciebie!

Szanowni Kandydaci, w ramach kampanii promującej studia stacjonarne II stopnia oraz studia niestacjonarne I i II stopnia na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii na Politechnice Wrocławskiej, przygotowaliśmy spotkanie online na żywo, przybliżające wiedzę na temat poszczególnych kierunków w ramach studiów magisterskich i inżynierskich.

W poniedziałek, 18 stycznia 2021 o godzinie 13:00 zapraszamy na spotkanie online dla osób zainteresowanych studiami na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr (Dzień inżynierii środowiska, górnictwa i energetyki).

Podczas spotkania będzie można wysłuchać rzetelnych informacji o danym kierunku od najlepszych wykładowców i studentów, wyjaśnić wątpliwości i uzyskać wyczerpujące odpowiedzi na swoje pytania.

Zapraszamy do udziału i zadawania pytań. Szczegółowy hamornogram wydarzenia!

Link do spotkania na YT:  https://youtu.be/QVT4bG0yowE

Szczegółowy opis kursów w rekrutacji zimowej  na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr

Wszystkie informacje dotyczące kampanii znajdziesz na  stronie rekrutacyjnej PWr