9. Dzień Geodety 2022 na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) PWr

Data: 24.06.2022

9. Dzień Geodety 2022 na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) Politechniki Wrocławskiej

Wrocław, 21 czerwca 2022

W ramach wydarzenia organizowanego przez Koło Naukowo-Badawcze GIS z W6, Studenci Naszego Wydziału oraz gośćie w przerwach między wystąpieniami w auli (A5 GEOCENTRUM) bardzo chętnie brali udział w turnieju piłkarzyków - studenci kontra wykładowcy!
Podczas 9. Dnia Geodety 2022 na W6 zaszczycili Nasz Wydział swoją obecnością Marek Bittner, Geodeta Województwa Dolnośląskiego - Dyrektor Wydziału Geodezji i Kartografii w Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Bożena Tabisz, Prezes Stowarzyszenia Geodetów Polskich, Oddział we Wrocławiu. Głównym wydarzeniem obchodów był spektakularny wykład gościa specjalnego 9. Dnia Geodety na W6 prof. Fabio Remondino z Włoch na temat "Review of 3D surveying methods/solutions/sensors and AI methods applied to 3D data".

W turnieju piłkarzyków udział wzięli

• Prodziekani W6 - Studenci W6
  • Profesor Lech Gładysiewicz z prodziekanem - Studenci W6
  • Doktoranci W6 - Studenci W6
  • Studenci W6 - Studenci W6
  • Pracownicy W6 PWr - Urząd Marszałkowski
  • oraz liczne zespoły mieszane.

Pełna fotorelacja z wydarzenia znajduje sie na profilu FB W6