Absolwentka inż. Karolina Tomczak laureatką w Konkursie Prac Dyplomowych 2022 organizowanym przez SGP.

Data: 06.02.2023

Karolina Tomczak laureatką w Konkursie Prac Dyplomowych, organizowanym przez Stowarzyszenie Geodetów Polskich, edycja 2021/22

Karolina Tomczak zajęła II miejsce w konkursie za "Opracowanie modelu 3D fragmentu wnętrza budynku L-1 PWr z wykorzystaniem technologii SLAM" z Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) Politechniki Wrocławskiej. Promotorem pracy był  dr hab. inż. Jan Blachowski, prof. Uczelni z tego samego wydziału.

Inż. Karolina Tomczak jest absolwentką kierunku geodezja i kartografia na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii  Politechniki Wrocławskiej. Laureatka czasie studiów udzielała się w Kole Naukowo-Badawczym GIS, gdzie oprócz udziału w projektach, uczestniczyła w organizacji wydarzeń tj. Wrocławski GISDay oraz reprezentowała uczelnię na wyjeździe stypendialnym DAAD do Niemiec. Obecnie inż. Karolina Tomczak rozwija swoje zainteresowania GIS na studiach magisterskich studiujac na specjalizacji SIP (Systemy Informacji Przestrzennej).

Konkursu na najlepsze prace dyplomowe inżynierskie i magisterskie wykonywane w ramach studiów stacjonarnych i niestacjonarnych we wszystkich typach szkół wyższych, w których prowadzone są studia na kierunku geodezja i kartografia organizuje corocznie Stowarzyszenie Geologów Polskich.

Serdecznie gratulujemy!