Awaria w serwerowni. Co się dzieje? [Aktualizacja 2.06.2023]

Data: 03.06.2023

Awaria w serwerowni. Co się dzieje? [Aktualizacja 2.06.2023]

We wtorek, 30 maja, doszło do awarii w serwerowni PWr znajdującej się w budynku Archiwum przy ul. Gdańskiej. Obecnie systemy uczelniane są stopniowo przywracane do funkcjonowania. O kolejnych włączeniach będziemy informować na bieżąco na stronie pwr.edu.pl oraz mailowo.

Ogłoszenie Po awarii serwerowni znajdującej się w budynku Archiwum przy ul. Gdańskiej, systemy uczelniane są stopniowo przywracane do funkcjonowania.
Od dzisiaj można korzystać ze strony głównej uczelni i stron wydziałowych, programów TETA, systemu rekrutacyjnego irk.usos.pwr.edu.pl, systemów USOS (wraz z APD i akademikami) oraz JSOS.
Edit: eportal też działa.
Kolejne systemy i aplikacje będą powracały do działania w najbliższych godzinach, informacje będą aktualizowane na bieżąco na stronie: https://wroclaw.tech/serwerownia oraz wysyłane do wszystkich studentów, doktorantów i pracowników uczelni.