Brązowy Medal studentki z W6 Zofii Polowczyk na Mistrzostwach Europy Juniorów w zapasach kobiet!

Data: 04.07.2022

Brązowy Medal Studentki z Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) PWr Zofii Polowczyk na Mistrzostwach Europy Juniorów w zapasach kobiet

Z wielką dumą informujemy, że Nasza Studentka I roku Geodezji i kartografii na W6 Zofia Polowczyk ponownie znakomicie zaprezentowała się tym razem na Mistrzostwach Europy Juniorów U-20 w zapasach kobiet, które odbyły się w Rzymie w dniach 29.06-1.07.2022, plasując się ostatecznie na 3. miejscu w kategorii wagowej do 65. kilogramów!

Pragniemy także pochwalić się, że Nasza brązowa medalistka Zofia Polowczyk jest jedną z pięciu osób na Politechnice Wrocławskiej objętych programem Narodowa Reprezentacja Akademicka - edycja III. Jest to projekt wsparcia procesu kształcenia studentów-sportowców, który ma na celu umożliwienie realizowania równoległej kariery sportowej oraz nauki akademickiej.

A tak wypowiada się sama medalistka Zofia Polowczyk o studiowaniu na W6. "Chciałabym bardzo podziękować całemu Wydziałowi za wsparcie oraz życzliwą pomoc w nadrabianiu zaległości".

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, bo przed Naszą medalistką światowy czempionat...więc trzymamy kciuki.

Szanowni Kandydaci pamiętajcie, że wciąż trwa rekrutacja na studia, serdecznie zachęcamy do wybrania Naszego Wydziału W6, który oferuje bardzo ciekawe i oryginalne kierunki studiów I oraz II stopnia:
Więcej informacji na stronie  https://wggg.pwr.edu.pl/.../rekrutacja-letnia-od-160522...
Czekamy na Was!

Serdecznie gratulujemy Zofii, trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów!

image_6487327_1.jpgimage_50397953.jpgimage_50431489.jpg