Członkowie Koła Naukowo-Badawczego GIS z W6 w Niemczech na wyjeździe naukowym w ramach programu DAAD

Data: 17.10.2020

Członkowie Koła Naukowo-Badawczego GIS z Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr w Niemczech na wyjeździe naukowym w ramach programu DAAD

121576944_2735816959854369_3807115242224836178_n.jpg

Członkowie KNB GIS  odwiedzili uczelnię we Freibergu, w której wymienili się doświadczeniami na temat górnictwa, fotogrametrii i GIS. Odwiedzili także Drezno, Monachium oraz Berlin oraz tamtejsze uczelnie, z którymi współpracujemy i rozwijamy nie tylko geodezyjne i geoinformatyczne pasje i zainteresowania.
Bardzo zachęcamy i polecamy studentom studiów inżynierskich i magisterskich udziału w programie „Erasmus Plus” w celu poszerzenia swoich doświadczeń i wiedzy.
Również możecie dostać dotację na wyjazd do Niemiec jako studenci z Naszego wydziału. Sprawdźcie, jak to zrobić: https://bit.ly/37amvfZ
Zobaczcie ich relacje z podróży do Niemiec i dajcie się zainspirować