Decyzja Władz Wydziału i Katerdy w sprawie przeciwdziałania koronawirusa (SARS-CoV-2)

Data: 16.03.2020

Szanowni Państwo,
Na dzisiejszym kolegium Władze Wydziału i Katedry zdecydowały że:
1) Administracja Wydziału/Katedry pracuje zdalnie - dyżur sekretariatu od 9.00 do 12.00
2) Dziekanat - dyżur Dziekanatu od 9.00 do 12.00
3) Rekomendowana jest praca zdalna wszystkim pracownikom
Bardzo prosimy o udostepnianie materiałów studentom i konsultacje zdalne (e- mail, komunikatory, telefon) w związku z obowiązującymi przepisami osoba, ktora się zdecyduje na pracę zdalną proszona jest o informacje na e-mail do kierownictwa Katedry (dr hab. inż. Robert Król, prof. uczelni oraz do wiadomości Dziekana dr hab. inż. Radosław Zimroz, prof. uczelni).