Dr hab. inż. Justyna Woźniak, prof. uczelni oraz dr Magdalena Worsa-Kozak nagrodzone Stypendium Naukowym Rektora PWr

Data: 15.11.2022

Dr hab. inż. Justyna Woźniak, prof. uczelni oraz dr Magdalena Worsa-Kozak nagrodzone Stypendium Naukowym Rektora Politechniki Wrocławskiej podczas Święta Politechniki Wrocławskiej 15 listopada 2022 roku

stypendia_plaskie.jpg

Święto PWr tradycyjnie stało się okazją do wręczenia Nagród Naukowych rektora PWr i stypendiów naukowych dla badaczy z naszej uczelni.

Podczas tegorocznej uroczystości wyróżnienia przyznano 13 naukowcom w tym aż dwóm pracownikom z Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) PWr.

Wyróżniający się pracownicy z W6 zostali nagrodzeni Stypendium Naukowym Rektora w dwóch kategoriach: aktywności publikacyjnej i projektowo-wdrożeniowej.

Tegoroczne laureatki to dwie kobiety górniczki z Katedry Górnictwa na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) PWr to:

• dr hab. inż. Justyna Woźniak, prof. uczelni – w kategorii aktywności publikacyjnej
  • dr Magdalena Worsa-Kozak – w kategorii aktywności projektowo-wdrożeniowej.

Serdecznie gratulujemy💚