Dzień Otwarty na PWr, 4 kwietnia 2022 online

Data: 01.04.2022

Dzień Otwarty na PWr, 4 kwietnia 2022 online

Myślisz o studiach, ale nie wiesz, czy wybrać nauki techniczne? Zajrzyj do nas na Dzień otwarty! Pomożemy Ci rozwiać wszelkie wątpliwości odnośnie rekrutacji, wyboru kierunku czy toku nauczania.

Dzień otwarty będzie miał formułę online. Zaprosimy Cię do wirtualnych stoisk wydziałów i zabierzemy do różnych miejsc na kampusie uczelni. Wydarzenie będzie połączone z akcją „Dziewczyny na Politechniki.

Startujemy już 4 kwietnia o godzinie 10.00. Transmisja na stronie internetowej: dniotwarte.pwr.edu.pl.

Więcej o tym, co w programie, tutaj.

dzien_otwarty_pwr.jpg