Honorowy patronat Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) Politechniki Wrocławskiej nad konkursem plastycznym organizowanym przez Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy

Data: 17.06.2023

20230602_130845.jpg20230602_130848.jpg

W dniu 02.06.2023 r., w Siedzibie Oddziału Dolnośląskiego PIG-PIB we Wrocławiu ogłoszono wyniki półfinału konkursu plastycznego (dla województw dolnośląskiego i wielkopolskiego) XXIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego "Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro".

W konkursie brała udział młodzież ze szkół ponadpodstawowych i podstawowych. W tym roku po raz pierwszy, Nasz Wydział był Patronem Honorowym tego konkursu. Oprócz nagród ufundowanych dla wszystkich laureatów obecnej edycji, nagrodę specjalną dla najmłodszego uczestnika konkursu, wręczyła przedstawicielka Naszego Wydziału dr Barbara Kiełczawa.

Na konkurs z tych dwóch województw wpłynęły prace wykonane różnymi technikami plastycznymi. Jesteśmy w trakcie organizacji wystawy nadesłanych prac, nie tylko tych wyróżnionych i nagrodzonych. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie każdy będzie mógł zobaczyć kawałek "Ziemi widziany oczami dzieci i młodzieży".

"To ta najważniejsza" - tak jedno z dzieci skomentowało nagrodę, którą przygotował Nasz Wydział. Jest nam z tego powodu niezmiernie miło a Rodzicom serdecznie gratulujemy postawy tego młodzieńca.

Dziękujemy wszystkim koleżankom i kolegom z W6, którzy zaangażowali się w organizację i przygotowanie nagród❗

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy po maturze👇

Listę laureatów oraz nagrodzone prace opublikujemy w innym terminie.