III miejsce w Konkursie Imienia Profesora Bolesława Krupińskiego dla Naszych Naukowców z W6

Data: 16.03.2020

III miejsce w Konkursie Imienia Profesora Bolesława Krupińskiego dla Naszych Naukowców z Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej (W6)

gly_3712-669x446.jpg

III Nagrodę  w Konkursie Imienia Profesora Bolesława Krupińskiego za najlepszy artykuł upowszechniający doświadczenia kopalń w zakresie działań skutkujących poprawą bezpieczeństwa górniczego i ekonomicznej efektywności eksploatacji złóż spośród artykułów opublikowanych w roku 2019 w "Przeglądzie Górniczym", otrzymali Pani mgr inż.  Karolina Owczarz i dr hab. inż. Jan Blachowski, prof. uczelni. Tematem artykułu były "Badania przemieszczeń powierzchni spowodowanych wstrząsami górniczymi z zastosowaniem satelitarnej interferometrii radarowej na przykładzie LGOM".

W zawiązku z przyznaniem nagrody autorzy otrzymali  również zaproszenie na konferencję "Szkoła Eksploatacji Podziemnej", która odbyła się w lutym, 2020 r. w celu wygłoszenia referatu dotyczącego wyników badań z powyższego artykułu. Prezentację  wygłosiła Pani mgr inż.  Karolina Owczarz  25 lutego 2020 r. http://szkolaeksploatacji.pl/sesja/zagrozenia-naturalne-w-gornictwie-podziemnym-2/

Serdecznie gratulujemy!