"Najlepsze studia w Polsce” dla kierunku geodezja i kartografia 2019

Data: 27.06.2019

"Najlepsze studia w Polsce” dla kierunku geodezja i kartografia 2019

Szanowni Państwo, Studenci i obecni Maturzyści z wielką satysfakcją informujemy, że Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej jest wśród najlepszych wydziałów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Kierunków Studiów PERSPEKTYWY 2019 – na trzeciej pozycji - i przysługuje mu tytuł "Najlepsze studia w Polsce” dla kierunku geodezja i kartografia.

geodezja_i_kartografia_logo.jpg

Kolejny rok Politechnika Wrocławska utrzymuje się w ścisłej czołówce najlepszych polskich uczelni technicznych, tuż za Politechniką Warszawską i Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie.

Tradycyjnie jesteśmy cenieni za innowacyjność naszych naukowców (czwarta pozycja w kraju), a także za to, że kształcimy absolwentów, którzy bez problemu odnajdują się na rynku pracy (piąte miejsce) i są wysoko cenieni przez pracodawców (piąta lokata).

Nasze najważniejsze atuty to:
  • Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej posiada kategorię A
  • Wydział Geoinzynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej zwyciężył w Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2017- zajął I miejsce w rankingu kierunków "Górnictwo i Geologia"
  • Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii uzyskał akredytację IPMA - Student
  • Wydział Geoinzynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej od lat współpracuje z najlepszymi uczelniami górniczymi w Europie i dzięki temu studenci mogą wyjeżdżać na wymianę Erasmus Plus lub uczestniczyć w międzynarodowych projektach edukacyjnych.

Dzięki projektom KIC Raw Materials możliwe będą krótkoterminowe wyjazdy edukacyjne studentów do Portugalii lub Francji oraz udział w specjalnych kursach realizowanych w kraju w ramach tych projektów.

Kierunki proponowane przez Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (http://wggg.pwr.edu.pl/o-wydziale/aktualnosci/rekrutacja-na-studia-i-i-ii-stopnia-na-w6-10661.html)

Przypominamy, że I nabór potrwa do 8 lipca 2019 r.