Informacje dla Dyplomantów_ obrony lipiec 2020 r.

Data: 09.06.2020

INFORMACJE DLA DYPLOMANTÓW

OBRONY W CZASIE  EPIDEMII COVID-19 -  LIPIEC 2020 r.

Zgodnie z pismem okólnym Politechniki Wrocławskiej student może przystąpić do egzaminu dyplomowego w formie stacjonarnej lub zdalnej (oświadczenie).

HARMONOGRAM - dla Studentów, którzy planują egzamin dyplomowy w lipcu 2020 r. - dotyczy studentów, którzy uzyskają zaliczenia i pozytywne wyniki egzaminów w sesji podstawowej oraz złożą pracę dyplomową wg harmonogramu

Zgodnie z Regulaminem Studiów Wyższych w Politechnice Wrocławskiej ustalono harmonogram czynności dla studentów ostatniego semestru (oraz studentów urlopowanych po ostatnim semestrze).

• 17.06.2020 r. - (zakończenie zorganizowanych zajęć dydaktycznych) - zaliczenie kursów studiów II stopnia i studiów I stopnia stacjonarnych i niestacjonarnych oraz kursów powtórkowych, z wyjątkiem kursu „praca dyplomowa”. Zgodnie z § 23 p.15 Regulaminu…” zaliczenie tego kursu jest możliwe po złożeniu przez studenta wykonanej pracy dyplomowej, rozumianej jako dzieło”. Nie istnieje możliwość zaliczenia tego kursu bez przedłożenia opiekunowi gotowej pracy dyplomowej – zatem do 17.06.2020 r. praca musi być wprowadzona przez studenta do systemu JSA
  • 18.06.2020 – początek letniej sesji egzaminacyjnej
  • w okresie: 30.06 – 6.07.2020 r.

– składanie przez studentów do DZIEKANATU wydrukowanych prac dyplomowych, wraz ze wszystkimi pozostałymi dokumentami – spis dokumentów jest na stronie:

ostateczny termin składania podań do dziekana o przedłużenie terminu złożenia pracy dyplomowej (przedłużenie najpóźniej do 7.09.2020 r.)

w okresie: 10 – 22.07.2020 r.

- egzaminy dyplomowe inżynierskie studentów I stopnia według szczegółowego harmonogramu, który zostanie ustalony po zweryfikowaniu liczby dyplomantów, którzy zostali   do nich dopuszczeni

- egzaminy dyplomowe magisterskie studentów II stopnia według szczegółowego harmonogramu, który zostanie ustalony po zweryfikowaniu liczby dyplomantów, którzy zostali do nich dopuszczeni

• Wszyscy studenci przystępujący w lipcu do egzaminu dyplomowego zdalnie lub stacjonarnie przesyłają do dziekanatu dokumenty w formacie pdf (scan/zdjęcia), celem weryfikacji TYLKO z poczty studenckiej na adres: dziekanat.w6@pwr.edu.pl
  • Nie dotyczy to zdjęć do dyplomu - zdjęcia te proszę przesłać TYLKO pocztą tradycyjną na adres Dziekanatu  do końca lipca br.
  • Wersję papierową dokumentacji przy obronie:

stacjonarnej – w dniu egzaminu

zdalnej  - najpóźniej do końca sierpnia br.

• Komplet dokumentów powinien zostać dostarczony w zaklejonej kopercie, na której należy podać: imię, nazwisko, kierunek, stopień i rodzaj studiów, oraz specjalność.
  • Do czasu otrzymania dyplomu, absolwenci otrzymują (na żądanie) zaświadczenie o ukończeniu studiów!!! TYLKO drogą elektroniczną w formacie pdf .

Na egzamin dyplomowy stacjonarny studenci zgłaszają się w wyznaczonym terminie i miejscu bez udziału osób towarzyszących, z zachowaniem reżimu sanitarnego, tj. obowiązkowo każdy powinien mieć maseczkę, rękawiczki, długopis oraz kartki formatu A4.

Prodziekan ds. dydaktyki

dr  Barbara Kiełczawa