Informacje dla Dyplomantów_ obrony wrzesień 2020 r.

Data: 09.06.2020

INFORMACJE DLA DYPLOMANTÓW

OBRONY W CZASIE  EPIDEMII COVID -19 -  WRZESIEŃ 2020 r.

Zgodnie z pismem okólnym Politechniki Wrocławskiej  student może przystąpić do egzaminu dyplomowego w formie stacjonarnej lub zdalnej (oświadczenie)

HARMONOGRAM  - dla studentów, którzy planują egzamin dyplomowy we wrześniu 2020 r.-  dotyczy studentów, którzy będą uczestniczyć w sesji dodatkowej (9.09 – 25.09.20 r.) lub uzyskali zgodę na przedłużenie terminu złożenia pracy dyplomowej.

Zgodnie z Regulaminem Studiów Wyższych w Politechnice Wrocławskiej ustalono harmonogram czynności dla studentów ostatniego semestru (oraz studentów urlopowanych po ostatnim semestrze).

• 17.06.2020 r. - (zakończenie zorganizowanych zajęć dydaktycznych) - zaliczenie kursów studiów II stopnia i studiów I stopnia stacjonarnych i niestacjonarnych oraz kursów powtórkowych, z wyjątkiem kursu „praca dyplomowa”. Zgodnie z § 23 p.15 Regulaminu…” zaliczenie tego kursu jest możliwe po złożeniu przez studenta wykonanej pracy dyplomowej, rozumianej jako dzieło”. Nie istnieje możliwość zaliczenia tego kursu bez przedłożenia opiekunowi gotowej pracy dyplomowej – zatem do 18.09.2020 r. praca musi być wprowadzona prze studenta do systemu JSA
  • 09.09 – 25.09.2020 r. sesja egzaminacyjna (dodatkowa)
  • w okresie: 21.09 – 25.09.2020 r.

– składanie przez studentów do DZIEKANATU wydrukowanych prac dyplomowych, wraz ze wszystkimi pozostałymi dokumentami – spis dokumentów jest na stronie: http://wggg.pwr.edu.pl/studenci/dyplomanci/dokumenty-do-obrony

w okresie: 28 – 30.09.2020 r.

- egzaminy dyplomowe inżynierskie studentów I stopnia według szczegółowego   harmonogramu, który zostanie ustalony po zweryfikowaniu liczby dyplomantów, którzy zostali do nich dopuszczeni

- egzaminy dyplomowe magisterskie studentów II stopnia według szczegółowego harmonogramu, który zostanie ustalony po zweryfikowaniu liczby dyplomantów, którzy zostali do nich dopuszczeni

• Wszyscy studenci przystępujący we wrześniu do egzaminu dyplomowego zdalnie lub stacjonarnie przesyłają do dziekanatu dokumenty w formacie pdf (scan/zdjęcia), celem weryfikacji i TYLKO z poczty studenckiej na adres: dziekanat.w6@pwr.edu.pl
  • Nie dotyczy to zdjęć do dyplomu - te TYLKO pocztą tradycyjną na adres Dziekanatu  do końca września br.
  • Wersję papierową dokumentacji przy obronie:

stacjonarnej – w dniu egzaminu

- zdalnej  - najpóźniej do końca października br.

• Komplet dokumentów powinien zostać dostarczony w zaklejonej kopercie, na której należy podać: imię, nazwisko, kierunek, stopień i rodzaj studiów, oraz specjalność.
  • Do czasu otrzymania dyplomu, absolwenci otrzymują zaświadczenia o ukończeniu studiów!!! TYLKO drogą elektroniczną w formacie pdf .

Na egzamin dyplomowy stacjonarny studenci zgłaszają się w wyznaczonym terminie i miejscu bez udziału osób towarzyszących, z zachowaniem reżimu sanitarnego, tj. obowiązkowo każdy powinien mieć maseczkę, rękawiczki, długopis oraz kartki formatu A4.

Prodziekan ds. dydaktyki

dr Barbara Kiełczawa