KN Grupa Młodych Geodetów z W6 PWr - animacja trasy turystycznej zabytkowej Kopalni Guido

Data: 04.02.2021

Koło Naukowe Grupa Młodych Geodetów z Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr  (W6) opracowała animację trasy turystycznej zabytkowej Kopalni Guido
Prace inwentaryzacyjne w Kopalni Guido wykonali członkowie Koła Naukowego Grupa Młodych Geodetów z W6. Były one wynikiem nawiązania współpracy z zespołem ds. Digitalizacji Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu. Pomiarom poddano wybrany fragment trasy turystycznej, a wykorzystanym instrumentem był skaner laserowy Riegl VZ-400i.
Animacja, w formie przelotu przez wyrobisko, prezentuje zebrane dane pomiarowe i jest dostępna na oficjalne stronie Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr (W6) oraz na stronach