Koło Naukowe Grupa Młodych Geodetów z W6 zaprasza na spotkanie organizacyjno-rekrutacyjne 2.03.2021

Data: 26.02.2021

Koło Naukowe Grupa Młodych Geodetów z Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej zaprasza na spotkanie organizacyjno-rekrutacyjne 2 marca 2021 r.
Koło Naukowe Grupa Młodych Geodetów z W6 zaprasza wszystkich zainteresowanych, chcących wstąpić w nasze szeregi, na pierwsze spotkanie organizacyjno-rekrutacyjne w semestrze letnim 2020/2021.
Spotkanie odbędzie się już w najbliższy wtorek, 2 marca 2021, o godzinie 19:00 za pośrednictwem platformy Zoom - https://pwr-edu.zoom.us/j/4859423802.
Poruszone będą przede wszystkim tematy organizacyjne, a także plany i perspektywy kierunku działań w bieżącym roku.
Pozdrawiam i do zobaczenia
dr inż. Damian Kasza