Konferencja Naukowo Techniczna Tradycje i Innowacje w Górnictwie, 22-23.11.2019 r.

Data: 31.10.2019

Konferencja Naukowo Techniczna
Tradycje i Innowacje w Górnictwie. Projekt GEO-3EM jako inkubator przemysłu 4.0
Wroclaw, 22-23 listopada 2019 r.
banner_820x312.jpg
Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału we współorganizowanej przez Stowarzyszenie Absolwentów Wydziału Górniczego oraz Katedrę Górnictwa i Geodezji Politechniki Wrocławskiej na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr Konferencji Naukowo Technicznej. Tradycje i Innowacje w Górnictwie. Projekt GEO-3EM jako inkubator przemysłu 4.0, która odbędzie się w dniach 22-23.11.2019 r. we Wrocławiu.
Konferencja stanowi platformę wiedzy o kompetencjach i osiągnięciach naukowo-badawczych pracowników zatrudnionych w Katedrze Górnictwa i Geodezji Politechniki Wrocławskiej na Wydziale Geoinzynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej. Celem nadrzędnym tegorocznej edycji jest rozpowszechnienie informacji o innowacyjnych metodach badawczych i nowoczesnym zapleczu laboratoryjnym zakupionym w ramach projektu GEO-3EM. W ramach organizowanej konferencji odbędą się  również tradycyjne uroczystości związane z wydziałowymi obchodami Dnia Górnika.
Więcej szczegółów o tematyce konferencji i kosztach uczestnictwa znajdziecie Państwo w Komunikacie nr 1.
Istnieje mozliwość tradycyjnej rejestracji zgłoszeń przez wypełenienie karty zgłoszeń zawartej w komunikacie i odesłanie mailam/pocztą na adres sekreteriatu konferencji lub korzystając z elektronicznego formularza.

Opłata konferencyjna dla aktywnych członków SAWG, opłacających regularnie składki członkowskie wynosi 900 PLN
Miejsce Konferencji
Kompleks Geo-3EM, I. piętro sala 2.10