Konferencja Perspektywy Women in Tech Summit 8-9.12.2020 online

Data: 24.11.2020

Konferencja Perspektywy Women in Tech Summit 8-9 grudnia 2020 online
8-9 grudnia 2020 roku będzie miała miejsce niezwykła konferencja, będąca największym tego typu przedsięwzięciem w Europie - Perspektywy Women in Tech Summit 2020 [online].
Posiadamy bezpłatne bilety dla naszych studentek PWr na to wydarzenie (studenci też są mile widziani).
Prosimy o zgłaszanie na adres marta.staszczak@pwr.edu.pl, do 26 listopada 2020. Po otrzymaniu zgłoszenia, przekażemy uczestniczkom niezbędne informacje oraz instrukcje dotyczące udziału w tym niezwykłym wydarzeniu.
facebook.png
Perspektywy Women in Tech Summit, to okazja do wysłuchania ponad 50 wystąpień mówców z całego świata. W tym roku poruszane będą najważniejsze aspekty branży takie jak rozwój technologii wobec zagrożeń klimatycznych, bezpieczeństwo danych, ale także technologie w edukacji oraz technologie w kontekście globalnych kryzysów. Perspektywy Women in Tech Summit to także 30 tech-talków, 60 warsztatów technologicznych, ponad 200 sesji mentoringowych i tematyczny networking.
Wśród keynote speakerów znajdą się znakomite osobistości m.in. Mariya Gabriel – Komisarz Unii Europejskiej ds. Innowacji, Badań, Edukacji, Kultury i Młodzieży, Georghette Mosbacher- ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce oraz Anna Lee Fisher, legendarna astronautka NASA.
W tym roku w konferencji weźmie udział ponad 8 tysięcy uczestników z Europy i Azji Centralnej, w tym studentek kierunków nowoczesnych technologii, przedstawicielek środowiska akademickiego i przemysłu, specjalistek z dziedziny IT, ekspertek w obszarze STEM oraz reprezentantek sektora innowacji.
Więcej informacji na www.womenintechsummit.pl
Prosimy o zgłaszanie na adres marta.staszczak@pwr.edu.pl, do 26 listopada 2020.