Konferencja "Roboty autonomiczne, roboty mobilne, coboty", 21.04.2021 w ramach Akademii Rozwoju Przemysłu 4.0

Data: 13.04.2021

Konferencja pt. "Roboty autonomiczne, roboty mobilne, coboty", w ramach Akademii Rozwoju Przemysłu 4.0
21 kwietnia 2021 on-line
akademia_przemyslu_40.jpg
  • Czego możemy spodziewać się w najbliższej przyszłości, ewolucji czy raczej rewolucji w zakresie robotyzacji produkcji, nie tylko w górnictwie?
  • Jakimi nowymi  technologiami zaskoczą nas naukowcy?
  • Co było najciekawszym rozwiązaniem w ostatnim czasie?
O tym opowie Prof. dr hab. inż. Radosław Zimroz, dziekan Wydziału Geoinżynierii Górnictwa i Geologii, Katedra Górnictwa Politechniki Wrocławskiej podczas spotkania w ramach Akademii Rozwoju Przemysłu 4.0
Zapraszamy już 21.04.2021 w godz. od 10.00 do 12.00
Szczegółowy program oraz informacje na temat Prelegentów znajdziecie tutaj:
Spotkanie online transmitowane na stronie projektu Akademia Rozwoju Przemysłu 4.0
Udział w konferencji jest BEZPŁATNY. Wystarczy się zarejestrować, aby otrzymać dostęp do transmisji.
Zarejestruj się!