Konkurs dla studentów "Debiut naukowy 2022 - Zrównoważony Rozwój a Europejski Zielony Ład"

Data: 18.11.2021

Zapraszamy do udziału w konkursie na innowacyjny artykuł naukowy, projekt, pt.: „Debiut naukowy 2022 – Zrównoważony Rozwój a Europejski Zielony Ład”

Dziesiątą edycję projektu organizują: Biuro prof. dr hab. inż. Jerzego Buzka - Posła do Parlamentu Europejskiego, Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej,  Instytut Studiów Społecznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu oraz Śląskie Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju.

Projekt ma charakter otwarty i mogą w nim uczestniczyć wszyscy studenci studiów I, II i III stopnia, oraz absolwenci nie posiadający tytułu naukowego – doktora.

Celem przedsięwzięcia jest umożliwienie zadebiutowania w publikacji o profilu naukowym, w tym w monografii, w czasopiśmie naukowym, lub w recenzowanym sprawozdaniu z międzynarodowej konferencji naukowej, oraz wystąpienie podczas międzynarodowej konferencji naukowej, przedstawiając recenzowane wystąpienie.

Termin nadesłania prac 17 stycznia 2022 r.
Termin rozstrzygnięcia  28 lutego 2022 r.

Regulamin konkursu i karta zgloszenia

Regulamin w języku angielskim