Kurs Pedagogiczny z zakresu przygotowania dydaktycznego dla wykładowców i instruktorów Bezpieczeństwa i Higieny Pracy na W6

Data: 19.02.2020

Kurs Pedagogiczny z zakresu przygotowania dydaktycznego dla wykładowców i instruktorów Bezpieczeństwa i Higieny Pracy organizowany na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej (W6)

kalendarz-button.jpg

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że ruszył nabór na Kurs Pedagogiczny z zakresu przygotowania dydaktycznego dla wykładowców i instruktorów Bezpieczeństwa i Higieny Pracy na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr (W6).

Serdecznie, zapraszamy, Kierownikiem kursu jest dr inż. Żaklina Konopacka zaklina.konopacka@pwr.edu.pl

Cel kursu

Celem kursu jest odpowiednie przygotowanie uczestników do prowadzenia procesu szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higiena pracy zapewniający wysoką efektywność kształcenia .

Kurs przeznaczony jest dla:

- osób wykonujących zadania służby BHP

- pracodawców prowadzących samodzielnie sprawy BHP w swojej firmie

- osób prowadzących usługowo lub w ramach swoich obowiązków wykłady w zakresie BHP.

System realizacji zajęć

Zajęcia prowadzone będą wg harmonogramu ustalonego przed rozpoczęciem szkolenia.

Program kursu obejmuje 80 godzin zajęć

Wybrane zagadnienia z pedagogiki – 20 h
Podstawy psychologii i psychologia pracy – 20h
Dydaktyka ogólna -15h
Dydaktyka szczegółowa dla wykładowców i instruktorów BHP – 15h
Praktyka metodyczna -10h

Cena kursu – 950 zł

Zapewniamy wykwalifikowaną , doświadczoną kadrę dydaktyczną ( 4 zjazdy: piątek – 4 godziny, sobota/niedziela – po 8 godzin).

Egzamin w ostatnim dniu kursu – 3 godziny

Absolwenci kursu otrzymują świadectwo ukończenia kursu.

Warunki przyjęcia

W kursie mogą uczestniczyć osoby z wykształceniem wyższym oraz mile widziane ukończenie studiów podyplomowych w zakresie BHP.

Wypełniony i własnoręcznie podpisany formularz zgłoszenia
Pobierz kartę zgłoszenia uczestnika kursu (.doc) i prześlij na adres e-mail: cku@pwr.edu.pl

lub pocztą na adres:

Dział Kształcenia Ustawicznego i E-Learningu