Rekrutacja na kurs wybieralny on-line na temat Innowacyjnych metod poszukiwania i wydobycia złóż dla Studentów i Doktorantów W6!

Data: 05.10.2021

MOBI-US online course in 2021

Innovative resource exploration and extraction methods

przechwytywanie3.png

Zapraszamy Studentów na kurs wybieralny on-line na temat Innowacyjnych metod poszukiwania i wydobycia złóż. Szczególnie zapraszamy studentów II stopnia i ostatniego semestru studiów inżynierskich, również Doktorantów W6
Zajęcia - w języku angielskim - prowadzone będą od 12 października 2021 r. w czasie pięciu spotkań po 3 godziny od godz. 17.00. Wykładowcami będą wybitni profesorowie z Węgier i Rumunii oraz prof Radosław Zimroz.
Więcej szczegółów w załączniku Innovative resource exploration and extraction methods
Osoba kontaktowa - prof. Gabriela Paszkowska, gabriela.paszkowska@pwr.edu.pl

Gorąco zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej szansy poznania najnowszych światowych rozwiązań, prezentowanych przez wybitnych specjalistów!