Medal Komisji Edukacji Narodowej dla dr inż. Anny Gogolewskej z Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) PWr

Data: 03.10.2022

Medal Komisji Edukacji Narodowej dla dr inż. Anny Gogolewskej z Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) Politechniki Wrocławskiej

0dvrxpbwbfwctbkroinauguracja_roku_akademickiego_2022_2023_14.jpg

W trakcie dzisiejszej, 3 października 2022 r., uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2022/23 na Politechnice Wrocławskiej tradycyjnie wręczono Medale Komisji Edukacji Narodowej.

Medale Komisji Edukacji Narodowej przyznawane są za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania. W tym roku otrzymało je z rąk Dolnośląskiego Kuratora Oświaty Romana Kowalczyka piętnaście osób z naszej uczelni w tym nasz zasłużony pracownik dr inż. Anna Gogolewska.
Serdecznie Gratulujemy💚