Mikołajowe planszówki na W6 2022 przygotowane przez Samorząd Studencki Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr W6

Data: 01.12.2022

Mikołajowe planszówki na W6 2022

Z okazji Mikołajek, po raz kolejny, Samorząd Studencki Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr W6 przygotował dla Studentów i Pracowników Mikołajkowe Planszówki 2022!

Zapraszamy wszystkich 7 grudnia 2022 od godziny 9:00 do godz. 16:00 na pierwsze piętro (blok C) w GEOCENTRUM, budynek L-1, ul. Na Grobli 15 we Wrocławiu.

HO HO HO zapraszamy i do zobaczenia na W6!

insta.png