Nagroda Prorektora ds. Studenckich dra inż. Piotra Górskiego dla studentek - inż. Katarzyna Geisler i inż. Patrycja Haraj z W6 PWr

Data: 08.06.2023

Nagroda Prorektora ds. Studenckich dra inż. Piotra Górskiego otrzymały nasze Studentki inż. Katarzyna Geisler i inż. Patrycja Haraj z Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) PWr

324860498_5839746829438355_3320528608896729473_n.jpg329774730_3361885187368349_8836415709584781552_n.png

Poniżej przedstawiamy sylwetki obu naszych nagrodzonych wspaniałych kobiet z W6!

"Hej, jestem Patrycja!
Od momentu, kiedy pojawiłam się na PWr, chciałam robić coś więcej niż tylko studiować i tak zaczęła się moja historia w WRSS W6 - jesienią 2018 roku. Nie da się ukryć, że jestem już trochę dinozaurem. Studiuję geodezję i kartografię o specjalności geomatyka i w tym roku kończę już swoją przygodę. Przez ten cały okres poznałam masę fantastycznych ludzi, z którymi udało nam się stworzyć coś niesamowitego! Po dwóch latach bycia w Samorządzie W6 zostałam wiceprzewodniczącą, a obecnie pełnię funkcję przewodniczącej. Przez cały ten okres pomagałam w organizacji wielu wydarzeń kulturalnych, sportowych czy naukowych – rajdy, wydziałówki, Geosiata, Górnicza Krew, Barbórka i wiele innych. Poza Samorządem i studiami lubię trochę zaszaleć w kuchni i poznawać nowe miejsca."

“Hejka, jestem Kasia!
W samorządzie jestem od początku moich studiów, a niedawno skończyłam inżynierkę na kierunku geodezja i kartografia, więc łatwo się domyślić, że to już długo. Byłam odpowiedzialna za prowadzenie naszych social mediów zanim Kuba przejął ode mnie ten zaszczytny obowiązek. Aktualnie jestem członkinią Kolegium Senatorów Studenckich i reprezentuję Studentów Wydziału W6 w Senacie Uczelni. Działam też od niedawna w Kole Naukowo-Badawczym GIS na W6. Poza nauką zajmuję się fotografią analogową i przeróżnymi kreatywnymi rzeczami, od tworzenia grafik na stronę Samorządu po robienie szaliczków na drutach. Zmieniam kolor włosów co chwilę, a moje mieszkanie jest pełne roślinek.
Planuję kontynuować studiowanie geodezji na drugim stopniu także do zobaczenia na korytarzach L-1!”

Serdecznie gratulujemy Paniom! A kandydatów zapraszamy do studiowania u Nas! https://wggg.pwr.edu.pl/.../studiuj-na-wydziale...
Nie czekajcie za długo, by wysłać swoje zgłoszenia. Zrobicie to tutaj https://irk.usos.pwr.edu.pl/pl/

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania w wiadomościach prywatnych na messenger - jesteśmy tu, by rozwiać wszelkie wątpliwości.
Czekamy na Was!