Nagroda specjalna Rektora Docendo Discimus dla dr Barbary Kiełczawy z Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) PWr

Data: 12.10.2022

Nagroda specjalna rektora Docendo Discimus dla dr Barbary Kiełczawy z Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) Politechniki Wrocławskiej

0dvrxpbwbfwctbkroinauguracja_roku_akademickiego_2022_2023_17_1.jpg

W trakcie uroczystej inauguracji roku akademickiego 2022/2023 na Politechnice Wrocławskiej tradycyjnie wręczono  nagrody specjalne Rektora Docendo Discimus.

Z rąk Rektora PWr prof. Arkadiusza Wójsa nagrody specjalne rektora Docendo Discimus za szczególne osiągnięcia w nauczaniu odebrała dziesiątka pracowników PWr w tym nasz zasłużony pracownik dr  Barbara Kiełczawa.
Serdecznie Gratulujemy💚