Nagroda specjalna rektora Docendo Discimus dla dr. inż. Krzysztofa Hołodnika z W6

Data: 05.10.2021

Nagroda specjalna  rektora Docendo Discimus dla dr. inż. Krzysztofa Hołodnika z Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr przyznana 1 października 2021 r., podczas uroczystości Inauguracji roku akademickiego 2021/20222 na Politechnice Wrocławskiej

W trakcie inauguracji roku akademickiego 2021/2022 na Politechnice Wrocławskiej, tradycyjnie wręczono Medal za Wybitne Zasługi dla Rozwoju Politechniki Wrocławskiej, Złotą Odznakę z Brylantem PWr, Medale Komisji Edukacji Narodowej oraz nagrody specjalne rektora Docendo Discimus.

Nagrodą specjalną rektora Docendo Discimus został wyróżniony w tym roku  dr  inż. Krzysztof Hołodnik Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej za szczególne osiągnięcia w nauczaniu.

Serdecznie gratulujemy!

docento_discimus.jpg