Noc laboratoriów na Wydziale Geoinżynierii Górnictwa i Geologii (W6) Politechniki Wrocławskiej 2022

Data: 11.05.2022

Noc laboratoriów 2022 na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) Politechniki Wrocławskiej

1_zbiorowka.jpg

27 kwietnia 2022 r. Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) PWr po raz kolejny zorganizował Noc laboratoriów na W6. W najnowszych budynkach Politechniki Wrocławskiej w Geocentrum przy ul. Na Grobli 15 i 13 we Wrocławiu gościliśmy młodzież ze wielu szkół średnich.
W laboratoriach Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii PWr - W6 (obok Hydropolis ) naukowcy, doktoranci oraz studenci wieczorem otworzyli swoje pracownie, by pokazać, czym zajmują się na co dzień w swojej pracy dydaktyczno-naukowej.
Szczególnie miło nam było gościć opiekuna - mamę Naszego wspaniałego absolwenta, mgr inż. Renatę Dziurla nauczyciela geografii i przedmiotów górniczych z Zespołu Szkół w Strzegomiu.
Dziękujemy, że byliście! Studiuj razem z nami! Czekamy na Was!
2_zbiorowka.jpg